Aralık, 2019

sal10Ara21:30KAMİL ERDEM "SONGS OF THE WORLD"21:30

Daha fazlası

Etkinlik detayları

10 Aralık Salı / Dec 2019 Tu (21:30-00:15) – scroll down for English

“Dünya Şarkıları”

Kamil Erdem (g), Serdar Barçın (flt), Mert Baycan (perc), Bilge Susar (vo).

1990’da kurduğu Asiaminor’den bu yana, müzik kariyeri boyunca farklı müzik türlerine olan ilgisini bestelerine ve öncüsü olduğu grupların müziğine yansıtan Kamil Erdem, son dönemde gitar çaldığı projelere ağırlık veriyor. “Dünya Şarkıları” projesinin repertuvarında yer alan Arjantin tangoları, Portekiz fadoları, caz standartları, bossa, samba ve bolero gibi latin stillerinde parçalar, Türk ve Yunan müziğinden örnekler, Kamil Erdem’in düzenlemeleriyle orijinal tavırlarında ve müzikal bir bütünlük içinde sunuluyor.
Topluluk bu zengin “dünya repertuvarını” duo, trio ve quartet olarak hem enstrümantal hem de vokal eşliğiyle icra edecek.
Giriş 50.-TL, Öğrenci: 35 TL

***

Kamil Erdem has been showing his interest in a variety of genres both with his songwriting and the projects he’s been involved in since he formed the legendary band Asiaminor in 1990. A multi instrumentalist, he’s been playing the guitar live a lot more on stage recently. The project ‘’Dünya Şarkıları’’ (Songs of the World) includes Argentinian tangos, Portuguese fados, jazz standards, Bossa, samba and boleros, Turkish and Greek music all become one with the arrangements of Kamil Erdem. The band will be performing this ‘worldwide repertoire’ in duo, trio and quartet formats.

Music Charge: 50.-TL

Zaman

(Salı) 21:30

X
X